Finałowa edycja za nami

Finałowa edycja za nami

silesiaman-katowice-2017

Finałowa edycja Silesiaman Triathlon 2017 za nami. Rekordowa frekwencja na dystansie 1/2 IM i goście nawet zza oceanu, to na pewno zapamiętamy z tegorocznej katowickiej edycji. Sprawdzona, trudna trasa jak przyznali wszyscy zwycięzcy “połówki” : Kaja KwiatkowskaJeremy Howard i “ćwiartki” Natalia Rypel , Jacek Tyczyński . Tym razem pogoda była bardziej łaskawa, ale zimno nie było  . 

silesiaman-katowice-2017-_1

Chcieliśmy wszystkim startującym bardzo serdecznie podziękować za starty w tym roku. Cieszymy się, że jesteście z nami od początku, że debiutujecie u nas, czy wracacie z sentymentem do swoich, często pierwszych zawodów. Wasz uśmiech jest wart tych wszystkich godzin organizacji.

Wielkie podziękowania miastom gospodarzom : Katowice – oficjalny profil miasta , Rybnik.eu – Miasto Rybnik , Moja Pszczyna .

silesiaman-katowice-2017_2

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim sponsorom i partnerom, przede wszystkim : Twomark Śląskie Centrum Rowerowe , Zoot Polska , JBL , Hotel Podium , Cryospace .

Nie zdążył minąć tydzień, choć zakwasy już raczej puściły… / ? /, a my już planujemy nowy rok. Możemy powiedzieć jedno… będą niespodzianki 😉

Do zobaczenia w 2018 roku !!!!!

ETIXX SilesiaMan © 2015 | Tworzenie i pozycjonowanie stron Extraseo

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube