Ważna informacja dotycząca Silesiaman Triathlon Katowice

Drodzy Silesiamani,

W związku z nieuzyskaniem zgody na wykorzystanie dróg podczas konkurencji rowerowej jesteśmy zmuszeni odwołać niedzielne zawody. Zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, wykorzystując wszelkie możliwe sposoby i relacje zbudowane przez ostatnie 6 lat organizacji zawodów żeby jednak zawody się odbyły. Niestety nie daliśmy rady.

Nie spodziewaliśmy się, że po tylu latach organizacji imprez będziemy zmuszeni po raz pierwszy do tego rodzaju kroku.

Jesteśmy tym faktem ogromnie wstrząśnięci i nie wiemy co więcej Wam jeszcze napisać. Niestety dołączyliśmy do czarnej serii odwoływania zawodów triathlonowych w tym sezonie.
Strasznie nam przykro, bo wiemy, że wielu z Was przygotowywało się właśnie do tego startu.
Dla nas organizacja zawodów to pasja, możliwość wspierania aktywnego stylu życia, a to co się stało postawiło pod znakiem zapytania przyszłość organizacji czegokolwiek. Przepraszamy Was jeszcze raz i liczymy, że zaufanie, które budowaliśmy przez ostatnie 6 lat nie zostało zupełnie utracone.

Opłaty startowe będą sukcesywnie zwracane, ale nie będziemy ukrywać, że w tej trudnej sytuacji, także pod względem poniesionych do tej pory kosztów, będziemy bardzo zobowiązani jeśli zdecydujecie się przenieść opłatę na przyszły rok na dowolny start. Dodatkowo dla osób, które zdecydują się przenieść opłatę drugi dowolny start w 2020 roku będzie z 50 % rabatem. Prosimy o informacje o przeniesieniu startu lub ewentualnym zwrocie do 15 września 2019 na mail info@holistix.pl .

Życzymy Wam pomimo tego udanego końca sezonu i mamy nadzieję do zobaczenia w przyszłym roku.

Silesiaman Team