Najstarszy sklep na Śląsku z Silesiaman Triathlon

Najstarszy sklep na Śląsku z Silesiaman Triathlon

logo-twomark

Od 1994 roku badają, zajeżdżają, testująją sprzęt, aby móc o nim powiedzieć jak najwięcej. Są jednym z najstarszych i największych salonów rowerowych na Śląsku i jednym z największych w Polsce.

W ofercie znajdują się rowery takich marek jak Specialized, Cannondale, Giant czy GT. Wybór odzieży rowerowej marek: Specialized, Gore Bike Wear, Endura, ION, Shimano

jacek-logo-spec

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie pozwoliło nam poznać dogłębnie potrzeby klientów, włącznie z indywidualnym dopasowaniem roweru do sylwetki klienta poprzez badanie “Body Geometry”.

Serwis wyposażony w specjalistyczne narzędzia oraz wykwalifikowanych pracowników, którzy stawiają czoła największym wyzwaniom technicznym. Oferują usługi serwisowe dla obecnego mistrza świata w zawodach Ultraman Kona Hawaii – Inaki de la Parra, gdzie Filip Matoszko osobiście otoczył opieką serwisową sprzęt mistrza.

Rodzinna atmosfera w firmie,satysfakcja,pasja, a przede wszystkim nasi klienci są kluczem do sukcesu, co łączy się idealnie z naszym podejściem do zawodów.

Podczas Silesiaman oprócz atrakcyjnych nagród możecie liczyć na profesjonany serwis, który będzie dostępny przed każdymi zawodami.

Zapraszamy do sklepu naszego sponsora do Chorzowa i na www.twomark.pl

ETIXX SilesiaMan © 2015 | Tworzenie i pozycjonowanie stron Extraseo

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube