Rekordowa Pszczyna

Rekordowa Pszczyna

 

 

 

Od samego początku cyklu miasto Pszczyna i lokalizacja nad pięknym jeziorem Łąka , jest z nami. Pszczyna to gwarancja sprawdzonej widokowej trasy i … pogody. Pomimo wczesnej pory roku pogoda zawsze dopisuje i nie inaczej było tym razem. Po za pogodą dopisali zawodnicy. Ponad 300 triathlonistów na liście i ostatecznie prawie 300 wystartowało na dystansie 450 m w wodzie, 21 km na rowerze i 5 km biegu.

pszczyna2

 

W rywalizacji Panów od początku na czele było dwóch zawodników, którzy do końca walczyli o zwycięstwo . Krzysztof Owczarek i Rafał Mielke rozstrzygnęli między sobą najwyższe miejsce podium w drugiej fazie biegu , gdzie lepszy okazał się ten pierwszy.

pszczyna3

 

W kategorii kobiet już któryś raz z rzędu na naszych zawodach najlepsza była Magdalena Giet. Druga była Joanna Kochutek , trzecia była Dominika Rydel.

Zawody uatrakcyjniły świetne nagrody od Twomark Centrum Rewerowego z Chorzowa, JBL . O odpowiednie nawodnienie zadbała oficjalna woda Cisowianka.

Pszczyna to miejsce gdzie triathlon jest już stałym punktem rozpoczęcia sezonu dla wielu zawodników, cieszymy, że i tym razem nie było inaczej.

 

ETIXX SilesiaMan © 2015 | Tworzenie i pozycjonowanie stron Extraseo

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube