Silesiaman Duathlon Katowice wraz z biegiem charytatywnym "Na Piątkę"Ostatnie zawody z cyklu Silesiaman w Katowicach zbliżają się wielkimi krokami, dlatego też mamy dla Was kilka informacji.


BIEGIEM PO ZDROWIE


Zawody odbędą się razem z fundacją Biegiem Po Zdrowie. Bieg charytatywny Piątka Biegiem po Zdrowie odbędzie się tuż po naszych zawodach. Dodatkowo zostaną rozegrane biegi dla dzieci do których bardzo zachęcam wszystkie dzieci. Zapisy i więcej informacji na stronie : https://www.biegiempozdrowie.pl 


BIURO ZAWODÓW
W  związku ze wspólną organizacją zmieniło sie miejsce rozgrywania zawodów. Biuro zawodów, start zawodów i strefa zmian będzie cały czas usytuowana na Dolinie Trzech Stawów, ale na tym razem Muchowcu od strony ulicy Francuskiej. Link na na naszej stronie.


PROGRAM ZAWODÓW


Program zawodów również uległ zmianie. Zachęcamy do wejścia na program i sprawdzenia godzin startu. Start duathlonu będzie o 9:30.


OŚWIADCZENIE ZAWODNIKA
W związku ze stanem epidemicznym w kraju , ograniczamy kontakt bezpośredni z obsługą zawodów. Dlatego prosimy wszystkich o wydrukowanie oświadczenia, które załączamy, podpisanie i przyjście z tym oświadczeniem po pakiet startowy.


BIURO ZAWODÓW OTWARTE W SOBOTĘ.
Zachęcamy po przyjście po pakiet już w sobotę. Ograniczy to ilość osób w niedzielę rano tym samym ograniczy ryzyko zakażeń.


INNE ZALECENIA SANITARNE
Zaświadczenie o starcie na własną odpowiedzialność i świadomości swojego stanu zdrowia będzie musiało zostać wydrukowane, podpisane w domu zawodnika wraz z okazaniem dokumentu poświadczającego dane zawodnika i dostarczone do biura zawodów. Zawodnicy bez podpisanego oświadczenia nie będą dopuszczeni do startu. Jeśli zawodnicy nie będą w stanie zachować dystansu , zobligowaniu jest do zasłaniania ust i nosa. Zawodnikom na rowerze i bieganiu zaleca są do utrzymywania 1,5 metrowego dystansu. Zawodnicy zobowiązani są do przestrzegania w każdym momencie, przed i po zawodach, dystansu społecznego. Na mecie będą przekazywane w odpowiednich reklamówkach zamknięte napoje. Nie będą wręczane medale dla finiszerów. Osobom, które zgłoszą po zawodach chęć otrzymania medalu pamiątkowego, medal zostanie wysłany pocztą. Zawodnik będzie zobowiązany do jak najszybszego opuszczenia strefy mety, wzięcia roweru i opuszczenia terenu zawodów. Obsługa zaopatrzona będzie w niezbędne środki ochrony i środki do dezynfekcji.ZAPISY Cały czas można się zapisać. Do czego serdecznie zachęcamy :)


KOCIERZ EXTREME TRIATHLON


W tym roku sezon zaczął się bardzo późno dlatego przedłużamy sezon o zawody na Kocierzy. Dystans przedłużonej ćwiartki po pięknych Beskidach to idealne , bezpieczne, blisko natury zakończenie sezonu. Więcej na www.plxtri.com