W sobotę rozpoczynamy sezon 2022

Myśleliśmy, że gorszych nastrojów niż przez ostatnie 2 lata nie można już mieć. Niestety życie pokazało, że niestety może być jeszcze więcej poważnych powodów do smutku. Mamy jednak świadomość, że trzeba zadbać też o swoje zdrowie psychiczne, a nic tak dobrze nie robi „na głowę” jak ruch i spotkanie starych znajomych.Dlatego z ustęsknieniem czekamy na rozpoczęcie sezonu Silesiaman 2022.Widzimy się już w sobotę na Muchowcu w Katowicach. Kilka istotnych spraw odnośnie zbliżających się zawodów.

1. LISTA STARTOWA  

Zerknijcie na listę startową czy na pewno jesteście na liście opłaconych zawodników. Lepiej uniknąć niepotrzebnego stresu przed startem.

2. PAKIET STARTOWY

Zrzut ekranu 2022-04-6 o 121627png

W pakiecie m.in. znajdziecie :

- numerek startowy, który musi być na biegu i na rowerze.
- chip, który zaczepiamy nad kostką
- zestaw naklejek na rower pod siodełko, 2 na kask, 1 depozyt i super triathlonowa naklejka


3. ZAWODY W KONWENCJI Z DRAFTINGIEM

katowice-00662jpg

Jedziemy na rowerach w konwencji z draftingiem co za tym idzie możemy jechać na tzw. kole zawodnika przed nami. To jednocześnie oznacza, że zabronione są rowery z lemondką / rowery czasowe, rowery triathlonowe / .

3. ZDJĘCIA NA MARATOMANIA.PL

katowice-00278jpg

Znowu mamy szczęście i chłopcy z Maratomania.pl będą z nami w sobotę i zrobią jak zwykle świetną robotę. Zachęcamy po zawodach na wchodzenie i kupowanie zdjęć, bo wtedy łatwiej będzie ich przekonać do kolejnych odwiedzin. Ich strona : www.maratomania.pl

4. PROGRAM ZAWODÓW I BIURO ZAWODÓW

Biuro zawodów będzie zlokalizowane przy parkingu na Muchowcu. Tutaj i w programu zawodów na stronie, znajdziecie dokładną lokalizację :

https://goo.gl/maps/Bf4kTkKHvvLMV9k66

Dzień przed zawodami, w piątek, możecie odebrać pakiety między 18.00 – 19.00 .

W dniu zawodów program wygląda tak :

8:30 – 9:30 – Odbiór pakietów
8.30 – 9:30 – Wprowadzenie rowerów do strefy zmian
10.00 – Start Silesiaman Duathlon Katowice
11.00 – Przybycie na metę pierwszych zawodników
12:00 – Limit zawodów
12:30 - Wręczenie nagród

4. CO JESZCZE W TYM SEZONIE...

Kolejne zawody to premiera triathlonowa sezonu w Pszczynie 22 maja. Tydzień później ćwiartka i połówka Diablaka, a na końcu czerwca pełny Diablak.

W Katowicach znowu będziemy się ścigać 28 sierpnia. We wrześniu przygotowaliśmy dla Was możliwość dołączenia do Watahy na dystansie 1/4 , 1/2 i (nie) pełnego IM po cudownych trasach Bieszczad. 2 października druga edycja fantastycznych zawodów Kocierz Extreme Triathlon / 1km, 57 km rower, 15 km bieg / Wszędzie są jeszcze wolne pakiety startowe.

5. Wataha Tri&Fit Camp 12-15 maja Bieszczady

wataha camp triathlon - fitness - gry-2png

Zapraszamy każdego, najlepiej całymi rodzinami na połączenie triathlonu z fitnessem i z górami. Świetny sposób na poznanie Bieszczad. Szczegóły znajdziecie pod linkiem na naszej stronie :

http://plxtri.com/wataha-trifit-camp-na-tropie-formy

A tym czasem widzimy się w weekend.