Zapisy ruszyły .... "ubezpieczone"

Zapisy ruszyły na dobre. Popularność zabytkowego Nikiszowca jest bardzo duża, ale oczywiście wiele osób już na liście na PSzczynę żęby właśnie tam powitać nowy sezon triathlonowy. W sierpniowych KAtowicach też będziemy mieć dla Was niespodziankę , o której już za niedługo. 

W tym roku mamy dla Was coś jeszcze ....


UBEZPIECZ SIĘ OD WYPADKU I OD REZYGNACJI 


 Na nowy sezon startowy wraz z firmą Ubezpieczenia dla aktywnych Sp. z o. o. przygotowaliśmy innowacyjne ubezpieczenie jakie będziecie mogli nabyć podczas rejestracji na zawody!

 Ubezpieczenia dopasowane są do osób rozpoczynających swoją sportowa przygodę jak i dla zawodników wyczynowo trenujących w klubach sportowych - aby mieć poczucie bezpieczeństwa od momentu zapisów do samej mety! Polisa NNW w wariancie Standard Plus zapewni Ci świadczenie na wypadek nieszczęśliwego wypadku w razie wszelkich urazów - począwszy od naderwania mięśnia, zerwania więzadła, czy też mogących się przytrafić złamań (katalog urazów jest najszerszy na rynku - obejmuje blisko 200 różnych zdarzeń) Umożliwi Ci to podjęcie efektywnego leczenia i rekonwalescencji, dzięki czemu będziesz mógł szybciej powrócić do aktywności.

Dodatkowe ubezpieczenie kosztów rezygnacji da Ci komfort, więc opłacając start na kilka miesięcy przed ich rozpoczęciem, masz pewność, że w przypadku sytuacji losowych uniemożliwiających Ci wzięcie udziału w imprezie sportowej otrzymasz 100% zwrot poniesionych wydatków! Szczegóły w klauzula nr 9 do OWU tutaj :