Na Śląsku od 2014 roku 

28 października 2023

Nowa strona PET Series, a to tylko jedna z nowości na #PET2024

To będzie sezon pełen nowości ...

 

Do w miarę już osadzonych dat i miejsc wprowadzamy dużo nowości w 2024. Właściwie podczas każdych z zawodów możecie liczyć na nowości. Nam bardzo się podobają i uważamy, że jeszcze bardziej zbliżą Was do natury i ... do Waszych limitów. 

 

Ale po kolei... Zaczynamy w Podium od... 

Dodatkowego ciekawego długiego dystansu duathlonu. Wydłużamy o jeden dystans i robimy na nim 13 kilometrów pod Baranią Górą i startem w Wiśle Czarnej. Zostawimy rowery przy hotelu Podium i kręcimy hiper ciekawą i super trudną pętlę aż pod Rachowiec w Zwardoniu. Będzie to niby "tylko" 65km, ale z 1581 metrami przewyżeszenia: 

 

Idealny test "nogi" na początek sezonu. Podwójna porcja makaronu w restauracji hotelu Podium, czeka !!!

 

Diablak dostaje nową trasę biegową na połówce !!!

 

Kolejna duża zmiana, zmiana, która może oprócz dodatkowych 400metrów w pionie ma same zalety to zmiana trasy biegowej na 1/2 Diablaka. Teraz 90 km będziecie kończyć w Ostrym, żeby stamtąd zrobić pętlę w kierunku Baraniej Góry, wrócić pod Ostre i zrobić już owiany legendą ostatni odcinek pod Skrzyczne. 99,9 % szlaków górkich to to, co Diablaki lubią najbardziej. 

 

 

 

Kolejny "hot news" to wprowadzenie dwuletniego cyklu w naszej podróży przez Polskę 

 

Dzielimy Poland Ultra Triathlon na dwuletnie cykle i w roku parzystym pokonujemy drogę od Mazur do Karkonoszy. Tym samy w sierpniu wyprawiamy się na Mazury i przepływamy największe polskie jezioro - Śniardwy. Potem po przekątnej do Głuszycy w 2 dni żeby na ostatnim 100 km etapie biegu, "zahaczyć" o najwyższy szczyt Karkonoszy - Śnieżkę. Przepiękna trasa i pewnie przepiękni ludzie znowu przyjadą żeby zmierzyć się z PUT'em. 

 

Wataha i 1/2 Watahy z nową trasą biegową...

 

Wrzesień to tradycyjnie już odwiedziny w Bieszczadach. W tych niesamowitych okolicznościach przyrody zawsze brakowało pełnego zaszycia się w gęstwinach i mniejszej ilości asfaltu, a na pewnych odcinkach brakowało ... nawigacji. Dlatego teraz zmieniamy trasy i puszczamy je bardziej uczęszczanymi szlakami, bardzo widokowymi i oczywiście od nas z samego serca płynące dodajemy dodatkowe metry  przewyższenia. Ale to na pewno Was cieszy. Tym samym połówka ma pełny dystans 21 km biegu z metą na Smerku, a pełna Wataha z racji, że i tak kończy po zmroku będzie miała metę w Wetlinie. Dodatkowo w Wetlinie będzie nasz punkt kontrolny przed ewentualnym zezwoleniem na dalsze kilometry w wyższe góry. 

 

 

 

 

A na koniec sezonu kolejny hit ....

 

Kocierz Extreme Triathlon z nowym dystansem 1,9 / 102 km / 21 km !!! To wiadomość na którą czekała wielu z Was. Na cudownych trasach Beskidów wykręcimy ponad 2100 metrów przewyższenia co będzie totalnym rekordem ze wszystkich naszych tras , żeby na koniec 1000 metrów przewyższenia szlakami wokół hotelu Podium. To będzie niezwykły rarytas dla wszystkich lubujących się w długich i ciężkich trasach. Nie możemy się doczekać, a Wy ? 

 

Najnowsze posty

11 czerwca 2024
ZAWODY ODWOŁANE !!! Z wielką przykrością musimy poinformować, że nasze zawody w dniu 15 czerwca niestety nie odbędą się. Wszystkie wpłaty za pakiety startowe zostaną do 3 dni zwrócone na
20 grudnia 2023
Nowości w kalendarzu Silesiaman 2024 Po bardzo udanym zeszłym sezonie, mieliśmy ogromną ochotę uatrakcyjnienia kalendarza o dodatkowe imprezy triathlonowe żeby ,óc widzieć się z Wami częściej. Propozycji było kilka, ale
28 października 2023
To będzie sezon pełen nowości ... Do w miarę już osadzonych dat i miejsc wprowadzamy dużo nowości w 2024. Właściwie podczas każdych z zawodów możecie liczyć na nowości. Nam bardzo
01 września 2023
To było wspaniałe zakończenie 10 sezonu w Katowicach. Super frekwencja, idealnie wpisało się w zawody nowe miejsce, pogoda do ścigania, czego chcieć więcej.  Cieszymy się, że tak wielu debiutantów wystartowało

Zadzwoń do nas

+ 48 501573104

Napisz do nas

info@holistix.pl

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

 Projekt i wykonanie: Smart Pixel

Nasze pozostałe zawody : 

 

Poland Extreme Triathlon Series

 

Fit&Fun Games