Na Śląsku od 2014 roku 

28 października 2023

Nowa strona PET Series, a to tylko jedna z nowości na #PET2024

To będzie sezon pełen nowości ...

 

Do w miarę już osadzonych dat i miejsc wprowadzamy dużo nowości w 2024. Właściwie podczas każdych z zawodów możecie liczyć na nowości. Nam bardzo się podobają i uważamy, że jeszcze bardziej zbliżą Was do natury i ... do Waszych limitów. 

 

Ale po kolei... Zaczynamy w Podium od... 

Dodatkowego ciekawego długiego dystansu duathlonu. Wydłużamy o jeden dystans i robimy na nim 13 kilometrów pod Baranią Górą i startem w Wiśle Czarnej. Zostawimy rowery przy hotelu Podium i kręcimy hiper ciekawą i super trudną pętlę aż pod Rachowiec w Zwardoniu. Będzie to niby "tylko" 65km, ale z 1581 metrami przewyżeszenia: 

 

Idealny test "nogi" na początek sezonu. Podwójna porcja makaronu w restauracji hotelu Podium, czeka !!!

 

Diablak dostaje nową trasę biegową na połówce !!!

 

Kolejna duża zmiana, zmiana, która może oprócz dodatkowych 400metrów w pionie ma same zalety to zmiana trasy biegowej na 1/2 Diablaka. Teraz 90 km będziecie kończyć w Ostrym, żeby stamtąd zrobić pętlę w kierunku Baraniej Góry, wrócić pod Ostre i zrobić już owiany legendą ostatni odcinek pod Skrzyczne. 99,9 % szlaków górkich to to, co Diablaki lubią najbardziej. 

 

 

 

Kolejny "hot news" to wprowadzenie dwuletniego cyklu w naszej podróży przez Polskę 

 

Dzielimy Poland Ultra Triathlon na dwuletnie cykle i w roku parzystym pokonujemy drogę od Mazur do Karkonoszy. Tym samy w sierpniu wyprawiamy się na Mazury i przepływamy największe polskie jezioro - Śniardwy. Potem po przekątnej do Głuszycy w 2 dni żeby na ostatnim 100 km etapie biegu, "zahaczyć" o najwyższy szczyt Karkonoszy - Śnieżkę. Przepiękna trasa i pewnie przepiękni ludzie znowu przyjadą żeby zmierzyć się z PUT'em. 

 

Wataha i 1/2 Watahy z nową trasą biegową...

 

Wrzesień to tradycyjnie już odwiedziny w Bieszczadach. W tych niesamowitych okolicznościach przyrody zawsze brakowało pełnego zaszycia się w gęstwinach i mniejszej ilości asfaltu, a na pewnych odcinkach brakowało ... nawigacji. Dlatego teraz zmieniamy trasy i puszczamy je bardziej uczęszczanymi szlakami, bardzo widokowymi i oczywiście od nas z samego serca płynące dodajemy dodatkowe metry  przewyższenia. Ale to na pewno Was cieszy. Tym samym połówka ma pełny dystans 21 km biegu z metą na Smerku, a pełna Wataha z racji, że i tak kończy po zmroku będzie miała metę w Wetlinie. Dodatkowo w Wetlinie będzie nasz punkt kontrolny przed ewentualnym zezwoleniem na dalsze kilometry w wyższe góry. 

 

 

 

 

A na koniec sezonu kolejny hit ....

 

Kocierz Extreme Triathlon z nowym dystansem 1,9 / 102 km / 21 km !!! To wiadomość na którą czekała wielu z Was. Na cudownych trasach Beskidów wykręcimy ponad 2100 metrów przewyższenia co będzie totalnym rekordem ze wszystkich naszych tras , żeby na koniec 1000 metrów przewyższenia szlakami wokół hotelu Podium. To będzie niezwykły rarytas dla wszystkich lubujących się w długich i ciężkich trasach. Nie możemy się doczekać, a Wy ? 

 

Najnowsze posty

20 grudnia 2023
Nowości w kalendarzu Silesiaman 2024 Po bardzo udanym zeszłym sezonie, mieliśmy ogromną ochotę uatrakcyjnienia kalendarza o dodatkowe imprezy triathlonowe żeby ,óc widzieć się z Wami częściej. Propozycji było kilka, ale
28 października 2023
To będzie sezon pełen nowości ... Do w miarę już osadzonych dat i miejsc wprowadzamy dużo nowości w 2024. Właściwie podczas każdych z zawodów możecie liczyć na nowości. Nam bardzo
01 września 2023
To było wspaniałe zakończenie 10 sezonu w Katowicach. Super frekwencja, idealnie wpisało się w zawody nowe miejsce, pogoda do ścigania, czego chcieć więcej.  Cieszymy się, że tak wielu debiutantów wystartowało
02 maja 2023
Takie powitanie wiosny to my rozumiemy.  Była cudowna pogoda, jeszcze lepsza atmosfera i tym samym prognozy na ten sezon wyglądają bardzo, bardzo obiecująco.  Dziękujemy wszystkim, że stawiliście się tak licznie.

Zadzwoń do nas

+ 48 501573104

Napisz do nas

info@holistix.pl

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

 Projekt i wykonanie: Smart Pixel

Nasze pozostałe zawody : 

 

Poland Extreme Triathlon Series

 

Fit&Fun Games