Zobacz więcej

Gliwice to miasto położone w południowej Polsce, województwo śląskie, o bogatej historii sięgającej średniowiecza. Znane jest przede wszystkim ze swojego zabytkowego centrum, gdzie można podziwiać malownicze kamienice i gotyckie kościoły. Miasto odgrywało także istotną rolę w przemyśle górniczym i hutniczym, co świadczy o jego znaczeniu w historii rozwoju gospodarczego regionu. Obecnie Gliwice to dynamicznie rozwijające się miejsce, z nowoczesną infrastrukturą, placówkami edukacyjnymi i licznymi atrakcjami kulturalnymi.

 

Gliwice

 

Nowoczesność

i bogata historia 

Zapisz się 

​​​​​​​

Trasa 

​​​​​​​

Wyniki 

Regulamin

Silesiaman Triathlon Gliwice 

Zapraszamy na kolejne  emocjonujące zawody triathlonowe w Gliwicach, które odbędą się w najbliższym sezonie. Triathlon to niezwykłe wyzwanie, składające się z trzech dyscyplin - pływania, jazdy rowerem oraz biegu.

Rozpoczęcie zawodów nastąpi od pływania na dystansie 450 metrów.

 

Po emocjonującej fazie pływackiej, przeniesiemy się na rowery, aby zmierzyć się z 22 -kilometrowym odcinkiem na dwóch kółkach. Malownicze trasy rowerowe Gliwic zapewnią niezapomniane wrażenia podczas tego etapu.

Ostatnią, ale nie mniej istotną częścią wyzwania będzie bieg na 5 kilometrów. Ścigając się przez malownicze tereny Gliwic, uczestnicy będą mieli okazję do wykorzystania swoich ostatnich sił na trasie biegowej.

Niezależnie od poziomu doświadczenia, triathlon w Gliwicach to nie tylko sportowe wydarzenie, ale także okazja do wspólnego przeżywania pasji do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.

 

Dystans : 

 

450 m pływanie / 22 km rower / 5 km bieg 

 

Na Śląsku od 2014 roku 

Zadzwoń do nas

+ 48 501573104

Napisz do nas

info@holistix.pl

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

 Projekt i wykonanie: Smart Pixel

Nasze pozostałe zawody : 

 

Poland Extreme Triathlon Series

 

Fit&Fun Games